Bu sitede Digitürk yayını YOKTUR! Kaldırılmasını istediğiniz yayın varsa [email protected] mail atın hemen kaldıralım!

Karadağ - Sirbistan internetten izle 11 Ekim

Karadağ - Sirbistan maci bitmistirRonaldo'nun sevgilisine ait bu yorum, sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük bir tepkiyle karşılandı.


Futbolcu Arda Turan'ın önceki gece eğlence mekanında Berkay'ın burnunu kırmasının ardından, ameliyata alınan şarkıcının doktorundan ilk açıklama geldi.

Arda Turan ve Berkay'ın Emirgan' daki bir mekandaki eğlenceleri olaylı bitti. Olayın ardından ameliyata alınan Berkay'ın doktoru açıklama yaptı. Hastane çıkışı basın açıklaması yapan Doç. Dr. Erdem Güven, "Bazı tahlillerin sonucunu değerlendirmek için ameliyatı akşama bıraktık. Sayısını tam belirtmek mümkün değil ama birkaç yerde travmaya bağlı değişik şekilde kırıklar tespit ettik. Bu kırıklar nefes almayı ve burnun estetik görüntüsünü bozacak yerde mevcut. Burnu yana kaydıracak şekilde kırıklar. Biz bu kırıklara elimizdeki teknolojik imkanları kullanarak burnu eski görüntüsüne kavuşturduk. Tabi bu kırıkların iyileşmesi için belli bir zamana ihtiyaç var, 7-10 gün civarı. Bu dönemde bu kırık yerlerin kaynaması için bekleyeceğiz" açıklamasında bulundu.

Hiç yorum yok: